Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада восени розгляне посилення відповідальності за смертельні ДТП та корупцію - Луценко

Також йдеться про схеми з бурштином та лісом.

До Верховної Ради України у вересні буде внесено низку законопроектів щодо посилення відповідальності за смертельні ДТП, кримінальну корупцію, незаконне видобування бурштину та вирубування лісу.

Про це повідомив під час брифінгу генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він розповів про те, що низка винних у смертельних ДТП осіб отримують умовні терміни, сплачуючи компенсацію постраждалим або рідним загиблих, однак генпрокурор вважає, що мінімальний вирок має бути не м'якішим за рік позбавлення волі.

"Чи ухвалять депутати Верховної Ради такий закон? Думаю, що це достатньо вірогідно. Принаймні я планую у вересні місяці внести пакет законів, які, з моєї точки зору, дали б більше ефективності в роботі правоохоронних органів", - сказав Луценко.

Він додав, що не менше одного року позбавлення волі пропонується запровадити за корупцію, смертельні ДТП. За словами керівника ГПУ, близько 80% винних у корупції отримують умовний термін замість реального. Також йдеться про конфіскацію знарядь вчинення злочинів з видобутком бурштину, піску, вирубкою лісу тощо.

Нагадаємо, раніше Луценко повідомив, що на території одеського ринку "7 кілометр" правоохоронці знайшли необлікованих товарів на 150 млн дол. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції