Рада ЄС подовжила персональні санкції проти росіян та сепаратистів у Криму та на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони будуть чинними до 15 березня 2019 року.

Рада Європейського союзу ухвалила рішення про подовження персональних санкцій проти росіян та сепаратистів у Криму та на Донбасі, а також юридичних компаній.

Про це йдеться у заяві Ради ЄС.

"Рада подовжила обмежувальні заходи щодо дій, що підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України, ще на шість місяців до 15 березня 2019 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що санкції діятимуть проти 155 осіб та 44 компаній. Вони передбачають заморожування активів на території ЄС та заборону на в'їзд до країн-членів Європейського союзу. 

Персональні санкції ЄС були вперше введені 17 березня 2014 року та постійно оновлювались й щораз подовжувались. Наразі вони є чинними до 15 вересня 2018 року. Востаннє санкції оновились 31 липня шістьома компаніями, які будували Кримський міст між анексованим Кримом та російським півостровом Тамань. 

ВідеоУ Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

Список, найімовірніше, скадатиметься зі 154 осіб та 44 компаній. Діятимуть санкції найближчі півроку. Остаточно підтвердити рішення посли країн-членів ЄС мають вже завтра. А от про єдність санкційної політики Євросоюзу вже сьогодні говоритимуть у Києві. До України їде канцлер Австрії Себастіан Курц. 

У Євросоюзі узгодили продовження санкцій проти росіян та сепаратистів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції