Рада Європи задоволена

Тері Дейвіс вітає домовленість українських високопосадовців.


Генеральний секретар Ради Європи Тері Дейвіс привітав лідерів України з досягненням компромісу та наголосив на важливості проведення демократичних виборів.

Про це йдеться у заяві Дейвіса, текст якої було передано агентству УНІАН. Дейвіс задоволений, що президент, прем’єр і спікер знайшли шлях реалізації домовленості від четвертого травня, коли Ющенко та Янукович погодилися провести дочасні вибори після внесення змін до законодавства. 


Дейвіс переконаний, що політики й усі громадяни України можуть пишатися самостійним досягненням домовленостей про вихід із політичної кризи без посередництва будь-яких закордонних урядів та міжнародних організацій.

На думку Дейвіса, вкрай важливо, щоби парламентські вибори було належним чином підготовлено та проведено відповідно до стандартів Ради Європи.


Дейвіс сподівається, що «дух 27 травня» - дух взаємної поваги демократії та діалогу - є невід’ємним складовим політичних процесів в Україні. Він підкреслив готовність Ради Європи допомагати Україні в справі розвитку демократичних процесів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: