Рада забрала в Ющенка 60 млн. грн. І віддала їх дітям

Депутати виділили гроші на утримання "Артеку". А також підняли питання про підпорядкування дитячого центру уряду.

Верховна рада 3 лютого підтримала пропозицію уряду Юлії Тимошенко та виділила з бюджету 60 млн. грн. на підтримку дитячого центру "Артек". Фінансування буде здійснено за рахунок скорочення витрат на обслуговування Секретаріату президента.

За відповідне рішення проголосували 417 депутатів з 440 присутніх в залі.

Парламент також ухвалив закон щодо державної підтримки та особливості функціонування дитячих центрів "Артек" и "Молода гвардія". Ним передбачається фінансування близько 82,5 млн. грн., яке буде здійснено за рахунок держбюджету.

Закон визначає особливості правового режиму майна дитячих центрів, зокрема, право господарського відання земельних ділянок, наданих їм в постійне користування.

Крім того, парламентарі підтримали внесену депутатом від КПУ Катериною Самойлик постанову "Про невідкладні заходи щодо державної підтримки "Артеку" і "Молодої гвардії". Постановою, зокрема, передбачено вирішити питання підпорядкування центру Кабміну.

Нагадаємо, раніше керівництво "Артеку" оголосило голодування. Причина - відсутність фінансування на утримання центру. Крім того, вони повідомили про постійні спроби захоплення земель дитячого центру, ринкова вартість яких становить близько 1 млрд. доларів.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла, що уряд забезпечить відомий дитячий табір за рахунок грошей, призначених для утримання президента і його Секретаріату.

Читайте також:

Тимошенко забрала "Артек" собі
Американка рятує "Артек"
Директор "Артеку" у реанімації через голодування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: