Рада захистила Черновецького від звільнення

Депутати відмовилися визнати діяльність київської влади загрозливою для міста.

Верховна рада відмовилася прийняти звіт тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування обставин порушення Конституції і законів, ухвалення протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради і КМДА. За ухвалення звіту проголосували лише 210 депутатів з 411 зареєстрованих в залі.

Фракції голосували наступним чином: ПР - 0, БЮТ - 153, НУ-НС - 30, КПУ - 27, Блок Литвина - 0.

У звіті, зокрема, містилися рекомендація президентові Віктору Ющенку розгледіти питання про доцільність перебування на посаді голови Київської міської державної адміністрації Леоніда Черновецького, враховуючи критичну ситуацію, яка склалася в Києві.

Кабінету міністрів звітом рекомендувалося терміново провести засідання у зв'язку з критичною ситуацією, яка склалася в Києві, а також надати критичну оцінку діям голови КМДА щодо призначення заступників без узгодження з урядом.

Кабміну також пропонувалося підготувати і внести на розгляд ВР пропозиції щодо вдосконалення законодавства України по питаннях організації місцевої самоврядності і виконавчої влади в Києві.

Генеральній прокуратурі і Міністерству внутрішніх справ звітом пропонувалося дати правову оцінку діям посадових осіб Київської міської ради і її виконавського органу щодо обставин, викладених в звіті ТСК.

231 голосом ВР доручила комісії підготувати текст нового звіту.

Нагадаємо, згідно з висновками комісії, Київ знаходиться на межі глобальної техногенно-екологічної катастрофи, головною причина чого є неналежне виконання обов'язків посадовими особами КМДА.

Ця катастрофа буде мати незворотні наслідки для життя мільйонів мешканців Києва, йдеться у короткому звіті ТСК, за затвердження якого проголосували 10 з 11 членів комісії.

Згідно зі звітом, основну небезпеку становить стан деяких технологічних об'єктів міста, стан медицини, ЖКГ та інших сфер. Також у ТСК стверджують, що київська влада "кришує" гральний бізнес, незаконно знищує дитячі садки і об'єкти культури.

Читайте також:

Черновецького визнали небезпечним. Київ на шляху до катастрофи

Київська влада виселяє музей Тичини заради приміщення

"Дніпро" викидають на вулицю

Майже всі кияни не довіряють Черновецькому

Ющенко дав Довгому орден

Кожен п'ятий серед найвпливовіших киян - родич Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: