Рада закрила слідчу комісію у справі отруєння Ющенка

Литвин оголосив про припинення повноважень ТСК з питань розслідування обставин отруєння Ющенка.

Голова Верховної ради України Володимир Литвин оголосив про припинення повноважень тимчасової слідчої комісії ВР (ТСК) з питань розслідування обставин отруєння кандидата на пост президента України Віктора Ющенка та з'ясування причин і виявлення осіб, винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачею матеріалів до суду.

Повноваження ТСК припинені унаслідок неподання звіту про свою діяльність у встановлені терміни.

Нагадаємо, тимчасова слідча комісія з розслідування обставин отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка в 2004 році мала докази того, що отруєння було сфальсифіковане. Про це ще 16 грудня заявляв глава комісії, депутат від Партії регіонів Володимир Сівкович.

Згідно з оприлюдненим Сівковичем звітом комісії, на даний момент у правоохоронних органів немає жодного доказу умисного отруєння Віктора Ющенка. За словами депутата, комісія нібито знайшла докази зворотного - того, що отруєння насправді було сфальсифіковане.

Генеральна прокуратура 2 квітня призупинила розслідування справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, поки прокурор з нагляду не вивчить її матеріали.

Читайте також:

ГПУ офіційно зупинила розслідування справи про отруєння Ющенка

Слідча комісія ВР: справу про отруєння Ющенка сфальсифіковано

В отруєнні Ющенка звинуватили генерала ФСБ

 

ВідеоРада закрила слідчу комісію у справі отруєння Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: