Рада заслухає доповідь Могильова про заворушення у Львові

У ході погоджувальної ради голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов наголосив на необхідності реакції Ради на події у Львові.

Верховна рада має намір заслухати інформацію міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова про хід розслідування заворушень, які відбулися у Львові 9 травня.

Про це на погоджувальній раді Ради заявив голова парламенту Володимир Литвин.

У ході погоджувальної ради голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов наголосив на необхідності реакції Ради на події у Львові і запропонував розглянути доцільність створення тимчасової слідчої комісії Ради для розслідування інцидентів або ж заслуховування інформації Могильова про ситуації у Львові в п'ятницю, 13 травня.

Голова ПР повідомив, що громадяни подали 22 заяви до правоохоронних органів.

"Позиція наша така, що винних потрібно покарати. Тому що те, що відбулося у Львові, і якщо не дати відповідні правові оцінки цьому, то це може, звичайно, вплинути на нашу державність. Це дуже серйозні питання, ми не повинні залишати їх без уваги", - сказав Єфремов.

У свою чергу спікер зазначив, що розслідування парламентом заворушень у Львові шляхом створення слідчої комісії є тривалим процесом, і, на його думку, заслуховування інформації міністра було б більш доцільним.

Представники інших депутатських фракцій не заперечували в ході погоджувальної ради проти заслуховування Могильова щодо ситуації у Львові.

Нагадаємо, 9 травня у Львові сталася бійка між представниками "Свободи" та людьми з георгіївськими стрічками. При цьому використовували зброю, каміння, димові шашки та нервово-паралітичний газ.

Крім того, група людей розірвала та спалила червоні прапори перед будівлею міськради у Львові. На Марсовому полі відбулася сутичка між націоналістами та ветеранами.

На Пагорбі Слави націоналісти не пускали людей до Могили Невідомого Солдата, якщо в них на одязі були георгіївські стрічечки, а в російських дипломатів по дорозі на Пагорб Слави відібрали й розтоптали вінок, який генконсул Росії у Львові Олег Астахов мав намір покласти на військовому цвинтарі.

Президент Віктор Янукович доручив генеральному прокуророві Віктору Пшонці створити робочу групу для розслідування львівських подій.

Читайте також:

Святкова хода на честь Дня Перемоги в Києві

Віктор Янукович вшанував загиблих у Великій Вітчизняній війні

В Одесі провели акцію "Прапор Перемоги"

ВідеоРада заслухає доповідь Могильова про заворушення у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: