Рада засудила порівняння СРСР з Третім Рейхом у відповідальності за початок Другої світової

Проект постанови, ініційований фракцією Комуністичної партії України, підтримали 233 народних депутата.

Верховна рада 19 квітня в ході вечірнього засідання прийняла заяву "До 65 річниці Нюрнберзького трибуналу над фашистськими злочинцями", в якій засудила бажання деяких реакційних політиків прирівняти СРСР з гітлерівською Німеччиною у відповідальності за розв'язку Другої світової війни.

Як повідомляється, відповідний проект постанови № 7405, ініційований фракцією КПУ, підтримали 233 народних депутата.

Документом схвалено заяву Верховної ради До 65 річниці Нюрнберзького трибуналу над фашистськими злочинцями, що засуджує прояви і спроби історичної ревізії висновків Нюрнберзького трибуналу, спотворення і приниження його історичної ролі.

"Заява запобігає перегляд підсумків Другої світової війни і бажання деяких реакційних політиків покласти на СРСР рівну з гітлерівською Німеччиною відповідальність за її розв'язку і тим самим виправдати нацистів, їх пособників в скоєнні злочину проти людства", - йдеться в документі.

Нагадаємо, що днями в Івано-Франківську радянські прапори оголосили поза законом. За словами міського голови, "під серпасто-молоткастим прапором вбивали, мордували і морили голодом мільйони українців, а таке рішення міської ради буде належним вшануванням усіх жертв тоталітарного режиму".

Читайте також:

Партія регіонів: День перемоги в Україні пройде під червоними прапорами

Тернопільщина не змогла заборонити радянську символіку

Андрухович закликав запровадити "мораторій" на Сталіна та Бандеру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: