Рада зажадала звільнити главу Міноборони Єжеля

Профільний парламентський комітет вимагає відставки міністра через корупційний скандал щодо забезпечення української армії харчами.

Парламентський комітет з питань нацбезпеки та оборони попросив Кабінет міністрів подати пропозицію щодо звільнення міністра оборони Михайла Єжеля. Про це 4 квітня заявив голова комітету Анатолій Гриценко.

"Наскільки нам відомо, після корупційного скандалу щодо забезпечення української армії харчами, керівництво міністерства так і не провело обіцяні тендери щодо укладання договорів з відповідними підприємствами. Строк договорів був продовжений до 31 березня, що говорить про те, що міністр оборони і не збирався проводити їх. Тому до прийняття відповідного закону "Про внесення змін до закону про Кабінет міністрів" ми просимо уряд звернутися до президента з метою відставки Михайла Єжеля", - заявив Гриценко.

У свою чергу, перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку та торгівлі Андрій Клюєв зазначив, що "наразі триває розслідування у Міністерстві оборони відповідного скандалу, а заступник міністра економіки відсторонений від виконання обов'язків і очевидно буде звільнений".

Нагадаємо, на час службового розслідування відсторонено від виконання обов'язків заступника міністра економіки Олександра Сухомлина та директора держзакупівель Валерія Абасова. Розслідування стосується надання Міноборони дозволу на продовження на II квартал 2011 року закупівлі в одного учасника послуг з харчування солдатів на 621 млн грн.

Читайте також:

В Україні отримати статус учасника бойових дій можна за 4 тисячі доларів

Україна реформуватиме армію за російським зразком

Армії наказали щорічно проводити конкурс на знання української мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: