Рада зі скандалом затвердила свій бюджет

Депутати затвердили свій бюджет, не оприлюднивши та не послухавши конкретних цифр видатків на роботу ВР. Опозиція вже звинуватила спікера Литвина в намірі нецільового використання кількох мільйонів.

Народні депутати ухвалили бюджет Верховної ради на 2010 рік. За відповідне рішення проголосували 238 представників коаліції.

В той же час, перед голосуванням депутати не змогли ознайомитися з кошторисом та дізнатися конкретні цифри витрат на роботу парламенту, що викликало невдоволення опозиції, скандальні заяви та суперечки. "Ви позбавили нас головних контрольних функцій", - заявив представник БЮТ Володимир Бондаренко

Вже після голосування на обурені репліки опозиції лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що регламентний комітет розглядав фінансовий документ, і "регламентний комітет погодився на цей кошторис".

Спікер парламенту Володимир Литвин, у свою чергу, заявив, що "це ті позиції, які визначені в державному бюджеті".

Втім, ще перед голосуванням депутат від БЮТ Олег Ляшко заявив, що йому відомо, що кошторис передбачає "кілька мільйонів гривень на вояжі" Литвина.

"Навіщо вам стільки грошей, чому вам не літати в закордонні відрядження рейсовими літаками, чому вам не скоротити кількість машин охорони, які за вами їздять, чому не скоротити кількість охорони, яка вас охороняє за державний кошт, державну дачу?" - спитав Ляшко.

У свою чергу Литвин відповів: "Треба самому не їздити на "Майбаху" і сказати, за які кошти куплений цей Майбах". Трохи пізніше спікер зауважив, що "мав на увазі мера Києва Леоніда Черновецького, а не Ляшка".

Нагадаємо, держбюджет на 2010 рік, в якому закладені й витрати на роботу парламенту, ВР ухвалила 27 квітня. документ був представлений урядом Миколи Азарова.

Читайте також:

Азаров переведе Україну в режим максимальної економії

Дефіцит держбюджету у 2009 році перевищив 16%

Опозиція спрогнозувала обвал гривні та різке зростання цін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: