Рада пустила іноземних військових до України

ВР переважною більшістю підтримала Віктора Януковича та дозволила провести міжнародні військові навчання на території України в 2010 році.

Верховна рада 18 травня підтримала запропонований президентом Віктором Януковичем законопроект про допуск підрозділів збройних сил іноземних держав на територію України для участі у військових навчаннях у 2010 році.

За відповідний законопроект проголосували 394 народних депутати. Зокрема, ініціативу глави держави підтримали 169 представників Партії регіонів, 146 - БЮТ, 56, - НУ-НС, 19 - Блоку Литвина та четверо позафракційних нардепів. 

Категорично проти допуску іноземних військових висловилися комуністи.

Ухвалений законопроект передбачає допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2010 році для участі в навчаннях.

Зокрема, президент запропонував провести українсько-польсько-канадсько-литовські навчання "Кленова Арка – 2010", багатонаціональні навчання "Бар'єр - 2010", багатонаціональні навчання "Світла Лавина – 2010", українсько-словацькі навчання "Слов'яни за мир - 2010", українсько-румунські навчання, українсько-білоруські навчання та багатонаціональні навчання "Козацький Степ – 2010".

Крім того, пропонувалося провести українсько-американські навчання "Сі Бриз – 2010" та "Репід Трайдент – 2010".

У навчаннях мають взяти участь військові різних держав - як сусідів України, так і країн НАТО.

Нагадаємо, Янукович запропонував допустити іноземних військових до України 12 травня.

Після цього його жорстко розкритикували представники лівих політичних сил, зокрема колеги по парламентській коаліції комуністи.

Читайте також:

Янукович запропонував Раді пустити в Україну іноземних військових

Мєдвєдєв запропонував Україні військовий союз

Януковича звинуватили у втягуванні України в НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: