Раді не вдалося відсторонити віце-спікера Лавриновича навіть на два дні

Вимога відсторонити віце-спікера була викликана "грубим порушенням регламенту" Лавриновичем.

Верховна рада не змогла відсторонити першого заступника голови парламенту Олександра Лавриновича від ведення пленарних засідань строком на два дні.

За таку пропозицію парламентських фракцій Блоку Юлії Тимошенко і блоку "Наша Україна - Народна самооборона" проголосували 180 депутатів (ПР - 0, БЮТ - 146, НУ-НС - 33, КПУ - 0, Блок Литвина - 0, позафракційні - 1) з 438 зареєстрованих в залі.

Вимога фракцій була викликана "грубим порушенням регламенту" Лавриновичем. Перед цим голосуванням перший віце-спікер відмовився оголосити перерву в засіданні парламенту на вимогу фракцій БЮТ і НУ-НС, оскільки, за його словами, уповноважений підписант від НУ-НС Олександр Третьяков не реєструвався сьогодні у ВР і, отже, не міг поставити під заявою про перерву свого підпису.

Заступник голови ВР Микола Томенко передав Лавриновичу заяву БЮТ і НУ-НС з вимогою поставити на голосування питання відсторонення останнього від ведення засідань. Від НУ-НС цю заяву підписав Руслан Князевич.

Але Лавринович знову не надав перерву, лише зачитавши дані, що Третьякова немає в залі. "Це для того, щоб люди розуміли, як вирішуються питання в Раді", - сказав віце-спікер.

Нагадаємо, 6 листопада фракція БЮТ зібрала підписи більше 150 депутатів з вимогою зняти Олександра Лавриновича з посади першого заступника голови ВР. У заяві фракції вказувалося, що Лавринович "нахабно, демонстративно і цинічно" порушує регламент і "переступив через елементарні норми етики і моралі".

Читайте також:

Рада відмовилася звільняти віце-спікера Лавриновича

Нардепи носять краватки за 3 тисячі гривень

Депутати ВР побились через краватку

ВР Криму відмовилась від перейменування на "Верховный совет"

ВідеоРаді не вдалося відсторонити Лавриновича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: