Раді пропонують продовжити скандальне мито

Депутати від Партії регіонів, БЮТ та НУ-НС мають на меті продовжити термін дії 13% мита на імпортні товари.

У парламенті зареєстровано законопроект, яким пропонується продовжити термін дії 13% мита на імпортні товари.

Авторами законопроекту є депутати Микола Присяжнюк (Партія регіонів), Євген Сігал (БЮТ) та Андрій Давиденко (НУ-НС), повідомляє сайт Верховної Ради.

Пропонується внести зміни до закону від 4 лютого згідно з якими така надбавка вводиться на строк не менше 12 наступних календарних місяців від дня набрання чинності цього закону.

Як відомо, автором законопроекту про 13% мито на імпортні товари, який у лютому ухвалила Верховна Рада, є БЮТівець Сергій Терьохін.

Починаючи з 6 березня, в Україні набув чинності закон, який запроваджував 13% надбавку до митних ставок ввізного мита терміном на 6 місяців. Пізніше Кабмін скасував дію цієї надбавки при імпорті всіх товарів, окрім автомобілів і холодильників, і схвалив законопроект, який передбачає скасування цієї надбавки взагалі.

Як повідомлялося, наприкінці червня Конституційний суд прийняв рішення, згідно з яким Кабінет міністрів втратив повноваження по зміні митних ставок на імпорт. Таким чином, знову повинна була стягуватися 13% надбавка до мит, що діють, на всі товари некритичного імпорту.

Читайте також:

Україна на вимогу СОТ скасує 13-відсоткове мито на імпорт товарів

Імпортні товари знову подорожчають на 13%

Верховна рада стала одноосібним регулятором митних ставок

Ющенко не дозволить Тимошенко регулювати імпорт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: