Радіус пошуків зниклої у Туреччині одеситки звузили: з'явились нові подробиці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Радіус пошуків зниклої у Туреччині одеситки звузили: з'явились нові подробиці

Фото з соціальних мереж

Копам вдалось відстежити сигнал з мобільного телефона.

В Туреччині продовжують шукати зниклу туристку з Одеси Яну Кривошею, яка на початку травня поїхала підкорювати гори, але зникла. Радіус пошуків вдалося звузити. 

Про це повідомив брат Яни В'ячеслав.

У другій половині дня 18 травня поліція видала дані від стільникового оператора по GSM-трекінгу телефона Яни. Він "зловив" вишки міста Манавгат, який трохи далі від Анталії. Правоохоронці припустили, що мобільний - на горі, але в дуже високій точці. 

"Завдяки тому, що кількість місць на горі, з яких телефон "бачить" вишки Манавгата, сильно скоротилось, 19 травня група з 17 осіб почала прочісувати конкретно одну досить складну ділянку на східній стороні вершини. Важливе зауваження - ця частина гори, де зараз шукають телефон, не є частиною маршруту для підйому або спуску. Тобто, щоб дійти туди, людина повинна була заблукати і збитися з маршруту", - написав брат.

За його словами, наразі основна версія поліції, що зникла туристка все ж таки перебуває на горі. Найближчими днями будуть прочісувати інші конкретні ділянки.

"Сім'я і близькі Яни не виключають викрадення, тому що рятувальники досить якісно і самі, і з дрона прочесали гору, поки нічого не знайшли. Гора була досить простою для Яни, альпіністки зі стажем понад 20 років", - написав Кривошея.

Нагадаємо, у Туреччині другий тиждень шукають одеситку, яка зникла після того, як полізла на гору. Востаннє вона виходила на зв'язок 2 травня, а після цього перестала відповідати. Офіційні пошуки розпочали 13 травня.

Новини України: у Туреччині другий тиждень шукають зниклу одеситку, яка сама пішла у гори

Новини України: у Туреччині другий тиждень шукають зниклу одеситку, яка сама пішла у гори

 

Наступна публікація