Радник Добкіна очолив міліцію Харківщини

Практично одночасно з призначенням Михайла Добкіна губернатором Харківщини його колишній радник очолив обласну міліцію.

Радник мера Харкова Михайло Мартинов очолив головне управління МВС у Харківській області.

Напередодні нового керівника представив особовому складу УВС перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Попков. Посаду Мартинову передав генерал Анатолій Сліпченко, який написав заяву за власним бажанням і пішов на пенсію.

"Він гарний керівник і зможе підняти авторитет міліції", - сказав Сліпченко про свого наступника.

За даними ЗМІ, рішення про призначення Мартинова було ухвалено практично одночасно з призначенням Добкіна губернатором Харківщини.

Мартинов заявив, що основними завданнями на новій посаді він бачить боротьбу зі злочинністю, викорінення корупції в органах і скорочення апарату обласного УВС. Цікаво, що першим під скорочення потрапив помічник міністра внутрішніх справ країни з прав людини в Харківській області.

Михайлу Мартинову 55 років. Він закінчив Донецьку школу міліції, у 1983 році - Харківський юридичний інститут. У міліції - з 1977 року. Був заступником начальника обласної міліції в Харківській і Полтавській областях. У 2005 вийшов на пенсію. З червня 2007 по лютий 2008 формував і очолював міське управління міліції. У 2008 став радником мера Михайла Добкіна з правових питань та роботи з правоохоронними органами. Депутат облради від Партії Регіонів.

Від попередників Мартинову дісталося багато нерозкритих кримінальних справ, зокрема - справа про чотири напади на інкасаторів та про зґвалтування дівчинки в одному з дитячих будинків Харкова.

Нагадаємо, нові керівники УВС були призначені у низці інших областей. Зокрема, прикарпатську міліцію очолив генерал, якого розшукував Інтерпол, - Василь Варцаба.

Начальником головного управління внутрішніх справ Полтавської області став полковник міліції, фігурант "касетного скандалу" Олександр Рудяк, який з березня 2004 він обіймав посаду першого заступника начальника ГУ МВС в Криму.

Начальником міліції Житомирської області призначений полковник міліції Юрій Івакін.

Міліцію Тернопільщини очолив Василь Поліщук, який раніше обіймав посаду начальника УМВС у Вінницькій області.

Начальником Головного управління МВС у Вінницькій області став генерал-майор міліції Валерій Нонік, який свого часу був керівником служби охорони Блоку Литвина.

Керівником міліції Дніпропетровщини призначений полковник міліції Віктор Бабенко.

Начальником УМВС в Чернігівській області став Олександр Михайлик.

Читайте також:

Прикарпатську міліцію очолив генерал, якого розшукував Інтерпол

Начальником вінницької міліції призначений головний охоронець Литвина

У міліцію повернулося керівництво часів Кучми

Кримську міліцію очолив фігурант "касетного скандалу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: