Радник Тимошенко: після виборів 56 нардепів-регіоналів втечуть до БЮТ

Тимошенко не має наміру у разі обрання президентом розпускати Верховну раду, щоб не продовжувати політичну кризу.

Радник прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з питань конституційного права Олександр Задорожній стверджує, що після виборів президента у парламенті відбудеться переформатування більшості.

"Вважаю, парламент переформатується під переможця президентських перегонів. Зокрема - фракція ПР", - сказав він. За словами Задорожнього, після перемоги на виборах Юлії Тимошенко з фракції Партії регіонів до фракції БЮТ перейдуть 56 депутатів: "За моїми підрахунками - 56. Але це - суто суб’єктивна оцінка. Суджу по аналогії з 2005 роком". І це переформатування, на думку Задорожнього, допоможе новому президенту провести конституційну реформу.

Крім того, радник глави уряду зазначив, що Тимошенко не має наміру у разі обрання президентом розпускати Верховну раду, щоб не продовжувати тим самим політичну кризу.

При цьому він дорікнув президенту Віктору Ющенку в тому, що за п’ять років він "своїм правом законодавчої ініціативи користувався дуже рідко, і більше половини цих випадків стосувалася питань ратифікації міжнародних договорів".

Задорожній не сумнівається, що Тимошенко, ставши главою держави, скористається правом ініціювати зміни до Конституції.

У той самий час, Задорожній висловив думку, що "пост президента в нинішньому його вигляді країні не потрібен. Його слід ліквідувати". Проте погодився, що річ не в тому, який пост, а в тому, хто його обіймає: "Звичайно, роль особи теж значна. Працюй на Банковій Тимошенко - а ці часи, упевнений, не за горами, - порядку там було б значно більше".

Читайте також:

Рада перенесла призначення міністрів на кілька тижнів

Із фракції БЮТ виключено трьох депутатів

БЮТ не боїться знову опинитися в опозиції

Луценко розкрив змову: Тимошенко хочуть повалити і призначити Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: