Міліція перевіряє, чи розбещував радник Черновецького неповнолітню

Вчора стало відомо про затримання головного редактора одного з українських інтернет-видань, який спільно зі студенткою одного з київських вузів вимагав у піар-технолога 250 тис. дол.

Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю (ГУБОП) МВС вчора повідомило про затримання головного редактора одного з українських інтернет-видань, який спільно зі студенткою одного з київських вузів вимагав у піар-технолога 250 тис. дол. за нерозголошення в ЗМІ подробиць його інтимного життя.

Потерпілим виявився радник мера Києва Леоніда Черновецького з питань взаємодії зі ЗМІ Казбек Бектурсунов.

Радник мера Леоніда Черновецького Казбек Бектурсунов 1 лютого поточного року звернувся в міліцію із заявою про здирство. Він, зокрема, вказав, що з серпня 2008 року по січень 2009 року "підтримував інтимні стосунки з громадянкою на ім'я Анастасії". "Проте починаючи з 16 січня 2009 року Анастасія разом зі своїм співмешканцем на ім'я Роман почали вимагати у мене 250 тис. за нерозголошення відомостей особистого характеру шляхом публікації фото- і відеоматеріалів інтимних зустрічей в засобах масової інформації", - говориться в підготовленій для начальника ГУ МВД в Києві службовій довідці.

Отримавши цю інформацію, працівники УБОП ГУ МВС в Києві влаштували зустріч між Казбеком Бектурсуновим і вимагачами, на якій ті повинні були отримати першу частину необхідної суми.

У момент отримання від Бектурсунова перших 20 тис. в кафе Double Coffee по вулиці Михайлівській, 6 "були затримані 31-річний Роман Кислов і 17-річна Анастасія Г.". Затриманий є головним редактором інтернет-видання "Громадська прокуратура України", раніше судимим за умисний підпал, а затримана - неповнолітньою студенткою одного з київських вузів. По даному факту Шевченківським РУ ГУ МВС в Києві порушена кримінальна справа за статтею "здирство, здійснене за попередньою змовою осіб", що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Після допиту, в ході якого Анастасія Г. повідомила, що Казбек Бектурсунов "змусив її до інтимного життя у віці 14 років і що в 15 років вона зробила аборт", вона була відпущена слідчим під підписку про невиїзд. Заява підозрюваної, за даними ГУБОП МВС, стала підставою для початку дослідчої перевірки щодо розбещення Казбеком Бектурсуновим неповнолітніх. Батько підозрюваної повідомив, що "серйозність ситуації змусила його заховати дочку", а також що "Бектурсунов доки з ним не зв'язувався".

Роман Кислов, за інформацією ГУ МВД в Києві, як і раніше знаходиться в Шевченківському РУ ГУ МВС.

Читайте також:
У Києві редактор Інтернет-сайта вимагав 250 тис. дол.
На корупції у 2008-у впіймали півтисячі правоохоронців
Кількість хабарників за рік зросла у 15 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: