Радника Черновецького планують оголосити у міжнародний розшук

Скандальний куратор Київського медіахолдингу Казбек Бектурсунов вкотре опинився у центрі скандалу. Тепер йдеться про банківські маханації.

Радник київського мера Казбек Бектурсунов проходить у справі про розкрадання коштів казахського "БТА банку". Про це повідомило джерело у прокуратурі Республіки Казахстан.

"У нас є низка питань до Казбека Бектурсунова щодо його співпраці з Мухтаром Аблязовим, однак, нам не відомо його місцезнаходження. В даний момент ми розглядаємо можливість оголошення його в міжнародний розшук", - сказав співрозмовник видання.

Як повідомили в прес-службі казахського банку, причиною конфлікту між казахським та українським відділеннями "БТА банку", менеджментом "БТА банк" (Україна) і екс-головою ради директорів казахстанського банку Аблязовим є незаконне вилучення з власності казахського відділення банку 39,99% акцій українського відділення.

У свою чергу, заступник голови правління "БТА-банку" (Україна) Наталя Сергєєва заявила про можливості дестабілізації банківської системи України через спробу захоплення банку.

Уперше про зв'язки між Аблязовим і Бектурсуновим стало відомо наприкінці 2008 року, після появи в журналістському середовищі чуток про те, що радник мера Києва не оплатив низці журналістів написання матеріалів, присвячених компанії "Макс-Велл", заснованій Аблязовим.

Низка спостерігачів вважають конфлікт навколо українських активів Аблязова причиною розповсюдження інформації про розбещення неповнолітньої Казбеком Бектурсуновим.

Про це також говорить факт перевірки прокуратурою Києва законності закриття кримінальної справи проти Бектурсунова.

У 2005-2006 роках Казбек Бектурсунов був генеральним директором ВД "Комерсант-Україна".

У вересні 2006 він був звільнений з посади директора українського Комерсанта, причому, на думку тодішнього головного редактора "Комерсант-Україна" Андрія Васильєва, "і старий, і новий власники ВД "Комерсант" проявили надзвичайний гуманізм, не порушивши проти пана Бектурсунова справи".

З початку 2007 року він обіймає посаду радника мера міста Києва з питань взаємодії зі ЗМІ і зв'язках із громадськістю, а також став курувати "Київський медіа-холдинг".

Скандали супроводжували Бектурсунова і тут. Зокрема, існує безліч свідчень журналістів про невиплати зарплат і гонорарів, погрози і навіть побиття співробітників КМХ.

Читайте також:

Київрада звільнила скандального радника Черновецького

Прокуратура не закривала справу проти Бектурсунова

Секс-шантаж радника Черновецького: нові подробиці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: