Радника мера Полтави видворили з Білорусі

У аеропорту Мінська Юрію Ісаєву поставили штамп про заборону в'їзду, після чого літаком депортували назад в Україну. Таким чином, радник мера Полтави перебував у Білорусі 47 хвилин.

Радника мера Полтави, депутата Полтавської міської ради Юрія Ісаєва не впустили до Білорусі. Про це повідомив він сам. За словами депутати, причини цього йому ніхто так і не пояснив.

Ісаєв розповів, що у ніч на 24 травня прилетів в аеропорт Мінська з Києва, плануючи тижневу подорож по Білорусі.

"Я давно мріяв відвідати Брест, Гродно, Гомель, Біловезьку Пущу і інші місця. У мене були замовлені номери в готелях і трансфери. Коли я прилетів до Мінська, в аеропорті мене повідомили, що в'їзд до Білорусі мені заборонено. Про причини такого рішення не поінформували", - заявив депутат.

У паспорт Ісаєва поставили штамп про заборону в'їзду, після чого літаком депортували назад в Україну. Таким чином, радник мера Полтави перебував у Білорусі 47 хвилин.

В середу, 25 травня, Ісаєв написав скаргу до Міністерства закордонних справ України. Він планує також направити депутатські запити послу України в Білорусі і послу Білорусі в Україну з тим, щоб вони поінформували про причини відмови у в'їзді в країну. Раніше Ісаєв безперешкодно відвідував Білорусь.

Нагадаємо, нещодавно у Білорусі було затримано українського правозахисника Володимира Чемериса, який брав участь у конференції з прав людини.

Читайте також:

Білорусь оголосила нев'їзними 200 тисяч росіян

Український правозахисник розповів, за що його затримали в Мінську

У Нідерландах заарештували білоруського шпигуна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: