Радником Мінфіну України призначать банківського експерта з Японії – ЗМІ

Відрядження екс-працівника Банку Японії триватиме рік.

Японська влада відправила до України колишнього співробітника Банку Японії Масару Танака для роботи радником у Міністерстві фінансів України.

Передбачається, що експерт з Японії надаватиме підтримку в розробці проекту реформи фінансової системи України, зокрема плану з врегулювання так званих "безнадійних кредитів", передає телеканал NHK.

Повідомляють, що відрядження Танаки триватиме один рік.

Японія надає свого банківського фахівця у рамках спільних зусиль країн-членів "великої сімки" з підтримки української влади.

Наразі економічна ситуація в Україні не з найкращих. Рівень зареєстрованого безробіття в Україні у грудні 2015 року підвищився порівняно з попереднім місяцем на 0,3 п.п. до 1,9%. Крім того, через взаємні санкції між Україною та РФ з причини агресії Росії на Донбасі та анексії Криму, економіці країни було завдано значних збитків. До всього, на країні "висить" борг у 3 мільярди доларів, які у кредит отримав уряд Миколи Азарова в рамках домовленостей між президентом РФ Володимиром Путіним і тодішнім президентом Віктором Януковичем у грудні 2013 року. 

Втім, слід зауважити, що Україна потрапила до п'ятдесятки найбільш інноваційних економік світу, посівши 41 місце, відповідно до рейтингу авторитетного видання Bloomberg.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: