Раднику українського посольства дали 10 днів, щоб залишити Росію

Російська сторона не аргументувала причини висилання українських дипломатів, окрім як за "принципом взаємності".

Радник посольства України в Москві має залишити територію Російської Федерації протягом 10 днів. Про це повідомило джерело у Міністерстві закордонних справ України.

Водночас, джерело відмовилось назвати прізвище радника, оскільки "це може зашкодити його подальшій кар’єрі".

За його словами, питання щодо генерального консула України в Санкт-Петербурзі Наталії Прокопович остаточно не вирішено.

Джерело наголосило, що згідно із заявами МЗС України і МЗС Росії, рішення про дострокове припинення роботи консулів двох країн призупинено, і якщо Україна відмовиться від висилання консула в Одесі, то відповідно буде знято питання щодо висилання українського консула з Санкт-Петербурга.

Прокопович працює в Санкт-Петербурзі менше року, і за цей час жодного разу не потрапляла у скандальні історії, до неї жодного разу не було претензій з боку російської влади.

Окрім цього, джерело наголосило, що російська сторона, на відміну від України, не аргументувала причини висилання українських дипломатів, окрім як за "принципом взаємності".

Нагадаємо, українське МЗС отримало від російської сторони офіційний документ стосовно рішення вислати двох українських дипломатів - консула в Санкт-Петербурзі та одного з радників посольства в Москві.

Рішення російської сторони стало реакцією на пропозицію України вислати генконсула РФ в Одесі Олександра Грачова, якого звинуватили в антиукраїнській діяльності, та радника російського посольства Володимира Лисенка.

Читайте також:

Генконсул України в Петербурзі нічого не знає про своє вислання

Росія офіційно повідомила, що висилає українських дипломатів

Москва висилає двох українських дипломатів

Київ вимагає відкликати генконсула Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: