Рахункова палата знайшла корупцію в Секретаріаті

Рахункова палата знайшла грубі порушення у витраті бюджетних коштів в Секретаріаті президента України.

Засідання в Секретаріаті президента
УНІАН
У Секретаріаті президента створюють "зайві" посади та виплачують "зайві" премії, стверджують у Рахунковій палаті.
Рахункова палата знайшла грубі порушення у витраті бюджетних коштів в Секретаріаті президента України, повідомляє тижневик "Дзеркало тижня”. Зокрема, в штатному розкладі є не передбачені законодавством посади, а сума надбавок, що довільно виплачуються підлеглим, складає 240 відсотків від їхніх окладів. 

Зокрема,ву керівника президентського Секретаріату Віктора Балоги в штатному розкладі наявні 8 заступників, одного з яких уповноважено координувати діяльність решти. 

Віктор Балога
УНІАН
Віктор Балога має 8 заступників, один із яких координує роботу решти.
Рахункова палата у своєму звіті акцентує увагу на тому факті, що посадовий оклад в Секретаріаті президента складає лише 18-30 відсотків реальної заробітної плати співробітників. Традиційними в Секретаріаті голови держави стали непрозорі й довільні надбавки за високі трудові досягнення, загальний обсяг яких сягає 240%. 

Викликала сумніви контрольного органу й преміальна політика Секретаріату президента. "Так, середній розмір щомісячної премії для керівних працівників Секретаріату президента в 2005 році становив 63,5%, у 2006-му - 67%, у першому кварталі 2007-го - уже 94%, - зауважив голова Рахункової палати Валентин Симоненко. Загалом за цей період сума премій, нарахованих із порушеннями, становила 717,5 тисяч гривень".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: