"Ракетні обстріли повинні негайно припинитися": Україна засудила загострення на Близькому Сході

"Ракетні обстріли повинні негайно припинитися": Україна засудила загострення на Близькому Сході

Associated Press

У МЗС закликали негайно припинити ракетні обстріли.

У МЗС України, коментуючи загострення ситуації на Близькому Сході, де минулої ночі відновилися ракетні обстріли між ізраїльською та палестинською сторонами, засудили ескалацію і закликали припинити обстріли Ізраїлю, які призвели до жертв.

Про це йдеться в повідомленні МЗС на сторінці у Twitter.

У повідомленні наголошується, що Україна визнає "право Ізраїлю на самооборону", але закликає всі сторони конфлікту утриматися під подальшого насильства.

Читайте також: Ракетні обстріли у Єрусалимі та Секторі Гази: Радбез ООН провів термінове закрите засідання 

"Україна засуджує ескалацію у Східному Єрусалимі, в районі Гази та на Західному березі (річки Йордан - ред.), що призвело до численних жертв. Ракетні обстріли Ізраїлю із Сектора Газа повинні негайно припинитися. Визнаючи право Ізраїлю на самооборону, ми закликаємо всі сторони утримуватися від ескалації насильства", - заявили у МЗС України.

8 травня запекле протистояння між ізраїльською поліцією і палестинцями тривало всю ніч на Храмовій горі поблизу мечеті Аль-Акса. Палестинці атакували ізраїльських силовиків камінням і коктейлями Молотова, у відповідь полетіли гумові кулі, світло-шумові гранати та розпилили сльозогінний газ.

10 травня на території мечеті Аль-Акса в Єрусалимі відбулися нові зіткнення між ізраїльською поліцією і палестинцями напередодні ходи, присвяченої до чергової річниці переходу міста під контроль Ізраїлю після Шестиденної війни.

Тим часом військові літаки ізраїльської армії запускають ракети відразу по декількох містах сектора Газа. Водночас ракети з сектора Газа запускають по Ізраїлю вже протягом 10 годин, заявила ізраїльська армія. Ізраїльську державу захищає система ППО "Залізний купол".

Також командування Армії оборони Ізраїлю розглядає можливість проведення сухопутної операції проти палестинського руху ХАМАС. Обстріли пройшли під час святкування ізраїльтянами Дня Єрусалима.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: на Близькому Сході поновилися ракетні обстріли – що стало причиною розбрату

Новини світу: на Близькому Сході поновилися ракетні обстріли – що стало причиною розбрату