Раптово стала важко дихати: стали відомі обставини смерті 21-річної студентки з України у Польщі

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
289к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Раптово стала важко дихати: стали відомі обставини смерті 21-річної студентки з України у Польщі

Дівчину намагалися реанімувати, але безрезультатно.

У Польщі раптово померла 21-річна студентка з України Альона Коваль. Дівчині раптово стало зле у гуртожитку і врятувати її не змогли.

Про це повідомляє 0352.

Дівчина з друзями відпочивала у гуртожитку, коли їй раптом стало зле і стало важко дихати. Вона пішла до своєї кімнати, але її подруги занепокоїлися і пішли подивитися, як вона. Побачивши, що дівчина ледь жива, вони намагалися її реанімувати та викликали швидку. Медики, які прибули на виклик, продовжили проводити реанімаційні заходи, але врятувати студентку не змогли.

Про смерть Альони Коваль у соцмережі повідомила її подруга Уляна Василюк.

"Зі смутком повідомляємо, що наша рідна і дорога дівчинка Альона Коваль пішла з життя 13 липня 2021 року. Студентка 3 року на факультеті Англійська в туризмі Філологічного відділу Університету Опольського. Життя такої юної і позитивної, щирої та доброї дівчинки обірвалось занадто рано… ", - написала Уляна.

Дівчина також організувала збирання коштів для перевезення тіла подруги в Україну.  Вранці, 16 липня, з нею в Польщі попрощалися її друзі та одногрупники. 

Офіційна причина смерті ще невідома, оскільки деякі експертизи ще не закінчено.

Нагадаємо, що у Великопольському воєводстві в Польщі в озері Шперек, на території відпочинкового центру "Лідо", втопився 2-річний хлопчик з України. Його батьки у цей час розпивали алкоголь разом із знайомими.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
289к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація