Раптово захворіли. 34 судді Окружного адмінсуду Києва одночасно не з'явилися на оцінювання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Усі судді нібито захворіли саме в день проведення оцінювання.

Одразу 34 із 41 судді Окружного адміністративного суду Києва проігнорували обов’язкове кваліфікаційне оцінювання, бо нібито захворіли.

Про це розповіли "Громадському" у Вищій кваліфікаційній комісії суддів (ВККС).

На оцінювання прийшли лише сім суддів, інші надіслали комісії довідки про хворобу.

"Неявка на оцінювання без поважних причин є підставою для звільнення судді. Однак комісія з’ясувала, що сталося із цими суддями. Вони всі в один день захворіли і надіслали нам 34 довідки про хворобу. Вища кваліфікаційна комісія не вправі спростовувати чи перевіряти медичні довідки. Тому така причина є поважною і для цих суддів призначено новий день складання іспиту", — розповів член ВККС, секретар палати з питань добору і публічної служби Михайло Макарчук.

Наступною датою для складання іспиту призначили 21 травня.

Слід зазначити, що серед тих суддів, які не змогли прийти на оцінювання "за станом здоров'я", був голова Окружного суду Павло Вовк.

Раніше повідомлялося, що 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На інформацію одразу відреагували в НБУ та самому "ПриватБанку". Перші заявили, що рішення адмінсуду не вплине на економічну стабільність державі, у "ПриватБанку" теж переконували, що робота фінустанови ніяк не порушилася і продовжує бути стабільною.

Також цей суд призупинив перейменування УПЦ МП та зупинив конкурс на обрання голови митниці

ВідеоПрезидент тиснув на суддів – таку заяву зробила колегія Окружного адмінсуду Києва

Колегія, яка ухвалила рішення по незаконність націоналізації "Приватбанку", заявляє, що Петро Порошенко тиснув на суддів, зокрема, коли робив заяви щодо рішення Окружного адмінсуду щодо "Приватбанку" і провів екстрене засідання РНБО щодо цього. Колегія звернулася до Вищої Ради правосуддя, очільників Генпрокуратури та Державного бюро розслідувань з проханням відкрити справи проти нинішнього президента, міністра юстиції Павла Петренка й очільника НБУ Якова Смолія.    

Президент тиснув на суддів – таку заяву зробила колегія Окружного адмінсуду Києва

Залиште свій коментар

Вибір редакції