Расмуссен запросив Януковича до НАТО

Генсек альянсу запросив Україну долучитися до ініціатив НАТО, зокрема до участі в антипіратській операції "Океанський щит".

Президент України Віктор Янукович у Нью-Йорку провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном. Під час зустрічі сторони обговорили питання міжнародної безпеки, а також питання внутрішньої політики України, повідомляє прес-служба Президента.

"Ми позитивно оцінюємо досягнутий рівень відносин з Альянсом, їх прагматизм і націленість на конкретний результат. На нашу думку, це є надійною запорукою продовження конструктивного партнерства між Україною і НАТО", - сказав під час зустрічі Янукович.

За його словами, Україна цінує партнерські відносини з НАТО.

"Для України є важливими є ті принципи, які сповідують НАТО та Європейський Союз - демократія і верховенство права, і ми їх неухильно дотримуємося. У цьому питанні ми однодумці", - наголосив Янукович.

У свою чергу Расмуссен дав високу оцінку співпраці України та НАТО, зокрема у миротворчих місіях в Афганістані та Косово. Генсек альянсу запросив Україну долучитися до ініціатив НАТО, зокрема до участі в антипіратській операції "Океанський щит".

"Наші національні інтереси і наші громадяни страждають від піратських нападів. Ми зацікавлені в тому, що зробити свій внесок у боротьбу з піратством", - зазначив Президент.

Президент України доручив відповідним міністерствам опрацювати це питання спільно з фахівцями НАТО.

Расмуссен запросив Україну взяти участь у наступному саміті НАТО, який відбудеться у Чикаго у травні 2012 р. Також він запросив Януковича відвідати штаб-квартиру Організації для виступу на Раді НАТО.

Читайте також:

Янукович зустрівся з Обамою і поговорив про ядерну безпеку

Янукович повідомив ООН, що кожен четвертий українець кинув курити

У США Януковича зустрінуть масовими протестами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: