Ратушняк пообіцяв боротися зі злодіями гільотинами і шибеницями

Кандидат у президенти вважає, що Україні потрібні диктатура та жорстокі страти для того, щоб перемогти корупцію та злочинність.

Кандидат у президенти, мер Ужгорода Сергій Ратушняк вважає, що Україну може врятувати тільки диктатура. Також він пообіцяв повернути в державі смертну кару.

"Мій шлях і моє розуміння: що треба сьогодні саме диктаторським шляхом врятувати цю країну", - сказав політик.

"І злодія поставити на місце: значить, хабарника-суддю – до стінки; прокурора – до стінки, хабарника; митника, податківця – до стінки. Якщо він буде знати, що за чесну працю він матиме достойне життя, високооплачуване – або буде мати гільйотину...", - пояснив свої методи боротьби з корупцією Ратушняк.

На його думку, "це може запропонувати тільки національна диктатура". "Я от, власне, прибічник того, щоб мати таку дилему: достойне життя й повага – або от тобі гільйотина, або шибениця – як хочете", - наголосив він.

"Я вважаю, тільки це може врятувати. Нема вже держави", - також впевнений кандидат у президенти. "Вибачте, з нас зробили ганчірку, яку зараз роздирають за ноги: одна нога в Москві, друга – в Брюсселі. І так в цьому шпагаті пропонують жити", - обурився він.

При цьому Ратушняк упевнений у своїй перемозі. "Я ідеологічно переможу. Безумовно. Тому що люди ж у нас не обирають", - заявив він.

"У нас обирають канали телебачення, які належать всім злодійським кланам. Цим же злодійським кланам належить фінансова система, виробництво, енергетика, здебільшого вже пахотні землі, чорноземи", - зазначив мер Ужгорода.

"Вони вибирають. Тому що вони одним дають в ефірі тисячу годин, такому, як мені, – не дадуть і хвилини", - сказав він.

"Більше того, навішали якихось ярликів антисемітських. Хоча від того, що ці клани здебільшого якісь єврейські... Це що – я їх створив, так я зробив, чи це моя провина якась?", - додав Ратушняк.

Нагадаємо, раніше Ратушняк вже заявляв, що Україні потрібна диктатура на кшталт піночетівського режиму в Чилі.

Раніше мер Ужгорода "прославився" своїми антисемітськими висловлюваннями. Зокрема, він називав свого конкурента на виборах, лідера "Фронту змін" Арсенія Яценюка "знахабнілим еврейчиком". За цим фактом і за фактом побиття агітаторки політсили Яценюка навіть було порушено кримінальні справи.

Читайте також:

ПР вимагає заборонити "антисеміту" Ратушняку балотуватись у президенти

Ратушняк-президент позакривав би всі державні кордони

ЦВК зареєструвала Ратушняка кандидатом в президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: