Ратушняк-президент позакривав би всі державні кордони

У разі обрання президентом, Ратушняк збирається ввести схему в'їзду американців до України, аналогічну з їхньою щодо українців.

Кандидат у президенти Сергій Ратушняк презентував свою передвиборчу програму. У відповідь на запитання про перші дії після гіпотетичного обрання президентом України кандидат Сергій Ратушняк, мер міста Ужгород, відповів, що закрив би державні кордони на виліт літаків, а також ввів би дзеркальний візовий режим для інших держав світу з Україною.

Про це Сергій Ратушняк заявив під час прес-конференції в Ужгороді.

"Ми чекаємо місяць на американську візу, 25% отримують відмову, потім нас роздягають в аеропортах. Тому я ввів би аналогічну схему в'їзду до України і для громадян США", - заявив Ратушняк.

Він також зауважив, що вважає своїм завданням пробудити свідомість українців: "Піднімайтеся. Кожен мав би сказати собі: "Я і є Україна". Кожен із нас - це воїн із своїм бюлетенем у руках".

Ратушняк презентував власну програму дій, яка вмістілася на двох друкованих сторінках. Серед пропозицій - повернення Україні ядерного статусу, введення "податку на багатство", переоцінка відданих у власність за безцінь підприємств тощо.

Читайте також:

Остаточний список кандидатів у президенти

ЦВК зареєструвала Ратушняка кандидатом в президент

За крісло президента України змагатимуться 18 кандидатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: