Ратушняк звинуватив оточення Яценюка в педофілії

Мер Ужгорода продовжує атакувати Арсенія Яценюка та говорити на адресу його та його соратників образливі слова.

Сергій Ратушняк
УНІАН
Сергій Ратушняк впевнений, що образами на адресу Яценюка він робить добру справу
Мер Ужгорода Сергій Ратушняк звинуватив голову виконкому ініціативи Арсенія Яценюка "Фронт змін" Андрія Іванчука у педофілії та торгівлі людськими органами.

"Його цей Іванчук, чи як його, голова виконкому "Фронту змін" – це педофіл! І торгівець, до речі, органами безпритульних дітей і бомжів Києва. І це також знає Яценюк, і він ці гроші також використовує в поході за владу!" - заявив Ратушняк.

На питання про те, чи має він докази своїх звинувачень, мер Ужгорода відповів: "Бо він педофіл! Він пе-до-філ! І має причетність до торгівлі органами безпритульних дітей. Це нелюдь! Це фашист, розумієте? Це права рука нашого покидька Яценюка - кримінальний урод".

Крім того, він звинуватив ужгородського керівника "Фронту змін" Роберта Бровді у злочинах, зазначивши що подав у суд на "контрабандиста автомобілів, меблів та наркотрафіку Роберта Бровді, який тут очолює "Фронт змін".

Ратушняк також повторив свої образливі висловлювання з приводу начебто єврейської національності Яценюка. "Я називаю покидька Яценюка! А поскільки він має національність жида, то я кажу, що цей жидок – це кримінальний елемент, це безпардонна людина, і покидьок рветься за кримінальні гроші до влади за підтримкою жидомасонів... Яким чином я, називаючи жида жидом, підбурив населення до ксенофобії? Чого вони істерію підняли? Чисто єврейські хохмочки", - підкреслив скандальний чиновник.

Суспільне обурення, викликане його заявами про "єврейчика Яценюка", Ратушняк назвав "типовою жидівською істерією", а слово "жид", на переконання мера, не є образливим.

"Я що, закликав їх знищувати, чи так далі? Чи заперечую талановитість цього народу? Але я не маю мовчати на сволочізм їх представників, розумієте? Які ведуть до погрому та кровопролиття в цій державі. Я до цього не байдужий. Я з громадянською позиції це кажу. Якщо вони зазвичай комусь топнули, і у всіх пробачте від страху потекло ногами, то бачите, Ратушняк – не такий", - додав мер.

Нагадаємо, "Фронт змін" Яценюка заявив, що 6 серпня мер Ратушняк побив його агітаторку в Ужгороді. За повідомленням партії, градоначальник нецензурно образив двох дівчат, які роздавали агітаційну продукцію, та штовхнув одну з них.

Ратушняк заявив, що дівчина сама на нього накинулася, і зробив кілька жорстких висловлювань на адресу Яценюка. Зокрема, він назвав політика "жидом" і "знахабнілим єврейчиком", а його партію - масонською організацією.

Пізніше Ратушняк ще кілька разів образив Яценюка і заперечив свою провину в побитті дівчини. Втім, прокуратура вже порушила справу за цим фактом.

Читайте також:

Ужгородська прокуратура знову завела справу на Ратушняка

Коломойський: Ратушняку потрібен психіатр, а Яценюку нічого бігати за метрикою

Ратушняк: Яценюк лизав, смоктав і за це одержував грошенята

Червоненко: такі "нацики" як Ратушняк не дають євреям йти в президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: