Райсуд анулював ліцензію українського лоукосту SkyUp. Авіакомпанія вже подала апеляцію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позов на авіакомпанію подала невдоволена пасажирка.

Баришівський районний суд Київської області позбавив ліцензії українського авіаперевізника SkyUp через позов невдоволеної пасажирки.

Про це повідомляє avianews.

Відповідну ухвалу суд виніс 25 травня. Через тиждень, 4 червня, компанія дізналась про це рішення та подала апеляцію.

"Ми впевнені в тому, що щорічно мільйони пасажирів, незадоволених послугами авіакомпаній, пишуть негативні відгуки авіакомпаніям і в мережі Інтернет про те, що їх не влаштовує вибір і якість харчування на борту, некомфортні крісла, зовнішній вигляд і поведінка бортпровідників, відсутність оголошень на борту літака і багато іншого, але в правовій державі все це не може бути підставою для припинення дії ліцензії цілої авіакомпанії", - наголошують в SkyUp.

Там також повідомляють, що, за власними даними, пасажирка, яка подала позов, не користувалась послугами авіакомпанії і фізично не могла придбати квиток на рейс Київ-Шарм-ель-Шейх, як вказує у позові, тому що такі рейси є чартерними і квитки на них не продаються. Окрім цього, SkyUp підкреслює, що ліцензію видає та анулює лише Державна авіаційна служба.

"Професійна суддя винесла Ухвалу про призупинення ліцензії цілої авіакомпанії на підставі оцінки рядового громадянина, не маючи жодного експертного висновку. Чи може пересічний громадянин, без спеціальної освіти і підтверджувального його знання документа, дати експертну оцінку технічному стану повітряних суден авіакомпанії і оцінити рівень підготовки пілотів. Беручи Визначення про призупинення ліцензії авіакомпанії, суддя Баришівського районного суду Київської області взяла на себе повноваження Міністерства інфраструктури України та Державіаслужби України, які є регуляторами в сфері авіаперевезень. Саме вони оцінюють технічний стан повітряних суден, придатність і професійний рівень підготовки пілотів", - повідомили в авіакомпанії.

Нагадаємо, 6 червня Державна авіаційна служба провела комплексну інспекційну перевірку авіакомпанії Yanair. Ревізори виявили низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів, а тому ухвалили рішення про призупинення ліцензії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції