Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разом з Кирилом у Лаврі помолилися кілька тисяч вірян

У день Хрещення Русі патріарх Кирило провів літургію в Києво-Печерській лаврі.

Літургія на площі Києво-Печерської лаври зібрала в День святого князя Володимира і День Хрещення Русі кілька тисяч вірян.

Богослужіння очолили патріарх Московський і всієї Русі Кирило і предстоятель Української православної церкви митрополит Володимир.

Як сказав у своїй проповіді патріарх Кирило, святий князь з грека став християнином, "він змінив життя всього народу свого, саме через нього увійшла в це язичницьке плем'я Божа істина".

За його словами, "народ досі зберігає це мірило істини", незважаючи на те, що "сьогодні входять в світ різні спокуси, нам кажуть, що Євангеліє є помилковим, що існують інші оповідання про Христа, інші справжні Церкви, а не Церква, що йде від святих апостолів".

"Не випадково, що сьогодні тут, на цій площі, ми молилися і проводили літургію з представниками усіх помісних православних церков. Це свідчення правильності вибору, який був зроблений 20 років тому в Харкові, це повага і подяка Церкві-сповідниці — Українській православній церкві за її жертовне стояння в істині", — сказав патріарх Кирило

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції