Разумков розповів, чи збиратимуться позачергово нардепи для розгляду відставки Степанова

Разумков розповів, чи збиратимуться позачергово нардепи для розгляду відставки Степанова

УНІАН

Постанови про відставку Максима Степанова до Ради наразі не надходило, каже Разумков.

До Верховної Ради наразі не надходило пропозицій щодо проведення позачергового пленарного засідання для розгляду питання про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова.

Про це заявив голова ВРУ Дмитро Разумков журналістам 13 травня.

За його словами, наразі до Ради не надходило жодних ініціатив щодо позачергових засідань. Утім, якщо вони будуть, то Разумков каже, парламентарі обговорюватимуть її.

"Що стосується позачергових засідань. Станом на сьогодні на ранок такі пропозиції не ініційовані, навіть звернення прем'єр-міністра України або додаткової постанови, яка б виносилася на розгляд Верховної Ради про відставку Максима Володимировича Степанова, немає. Будуть такі ініціативи - будемо обговорювати", - сказав Разумков.

Як повідомлялося, народні депутати зібрали 150 підписів, необхідних для скликання позачергового засідання Верховної Ради щодо відставки міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Збір підписів ініціював "Голос".  

Нагадаємо, голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія анонсував, що можливу відставку голови МОЗ Максима Степанова на засіданні фракції планують обговорити ближче до 10 травня.  

Своєю чергою, головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, коментуючи можливість очолити МОЗ, сказав, що наразі для нього більш важлива боротьба з коронавірусом, а не "хто за кого проголосував".

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.