Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Разумков відреагував на заклик місії ООН закрити сайт "Миротворець"

Він зазначив, що парламент не може цього зробити.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що парламент не має повноважень закривати будь-які інтернет-ресурси.

Так він відреагував на заклик Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні припинити діяльність сайту "Миротворець", передає Укрінформ.

"Парламент не може долучатися до таких процесів - закривати як інформаційні, так і інші сайті. У нас таких повноважень немає, і я не впевнений, що вони й потрібні Верховній Раді", - сказав Разумков.

Водночас спікер закликав усі українські медіа та інформаційні ресурси діяти виключно в рамках законодавства та не шкодити інтересам держави. 

"Тому що, якщо звертаються такі поважні моніторингові місії, то не зважати на їх зауваження теж некоректно і неправильно", - сказав очільник парламенту.

Нагадаємо, Моніторингова місія ООН в Україні заявила що діяльність сайту "Миротворець" є незаконною і закликає депутатів Верховної Ради ініціювати його закриття. З такою заявою 16 жовтня виступив заступник голови місії Бенджамін Моро на засіданні комітету українського парламенту з питань свободи слова. 

Він нагадав про людину, яка постала перед судом щодо конфлікту на Донбасі й чиї дані були опубліковані на "Миротворці". Цю особу вбили на сходовому майданчику її будинку в Маріуполі, зауважив представник місії ООН. 

Відео Німецьке МЗС закликало Україну закрити сайт "Миротворець"

Після того, як на ньому з'явилось ім'я екс-канцлера ФРН Герхарда Шредера. Після урядування той перейшов працювати на російський "Газпром". І не лише не приховує, що є особистим другом Путіна, а й відверто радить: чинній німецькій владі менше зважати на цінності і більше співпрацювати з Москвою. 

Німецьке МЗС закликало Україну закрити сайт "Миротворець"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції