Лікують коронавірус вдома медом і цибулею: реанімації у Дніпрі не витримують навантаження

Дата публікації
Перегляди
1420
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікують коронавірус вдома медом і цибулею: реанімації у Дніпрі не витримують навантаження

Фото: Associated Press

В реанімації Мечникова перебувають 25 вкрай важких пацієнтів.

У Дніпрі у COVID-відділенні лікарні імені Мечникова реанімації заповнені вщент. Збільшилася кількість пацієнтів, які надходять у термінальному стані.

Про це повідомив головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Він зауважує, що пацієнти надходять у запущеному стані, бо лікують коронавірус вдома "медом, цибулею і перцем". За словами Риженка, медикам вдалося вилікувати пацієнта, який потрапив до медзакладу з ураженням легенів коронавірусом понад 80%.

"Ми виписали пацієнта, який надходив у термінальному стані. Йому 54 роки. Ураження легень - понад 80%. Одразу взятий на ШВЛ. Прогресувала серцева, а за нею і ниркова недостатність. Протягом 48 годин проводився гострий діаліз. Через 7 діб успішно знятий з ШВЛ. На 16-й день переведений в ковід-терапію. На 24 день виписаний на амбулаторне лікування. Все - завдяки найсучаснішим технологіям лікування коронавірусної пневмонії", - розповів Сергій Риженко.

Він додав, що зараз реанімації Мечникова вже не витримують навантаження. Хворі продовжують надходити, а пацієнтів, які надходять у важкому стані, дедалі більше.

"Через спалах зараження реаніматологи працюють на межі можливостей. Сьогодні в реанімації Мечникова 25 вкрай важких пацієнтів, 2 - перебувають на ШВЛ і на препаратах, які підтримують всі життєві функції, в медицині ці стани називають термінальні", - розповідає Сергій Риженко.

Наразі у COVID-відділенні Мечникова перебуває 110 важких пацієнтів, це найвищий показник одночасного перебування хворих з початку епідемії.

Нагадаємо, що у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова відділення для пацієнтів з коронавірусом заповнене вщент. Вільних ліжок наразі немає.

 

Наступна публікація