Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Речниця Зеленського повідомила "хороші новини" про отруєну річку Рось

Загрози для споживачів води з неї наразі немає.

В Адміністрації президента прокоментували екологічну катастрофу на річці Рось. Речниця глави держави Юлія Мендель заявила, що воду можна пити, бо загрози немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З її слів, жителів кількох областей, які п'ють воду з цієї річки, врятували зливи та глина, що зменшили дію отрути. "Ці хімікати належать до групи нестійких органічних сполук, і вони розпадаються в доволі короткий час, буквально до трьох днів", - пояснила вона. "До того ж, пройшли дощі, піднявся рівень води, і вода була каламутною. З хороших новин – водоканали можуть працювати в звичному режимі, і нема небезпеки у водопостачанні", - заявила Мендель.

Як повідомлялося, у селі Збаржівка Вінницької області біля притоку Росі перекинувся автомобіль із хімікатами. До річки потрапили щонайменше 7 різновидів отруйних речовин. Місце, де перекинувся мікроавтобус з отрутохімікатами, зараз обнесене червоно-білою  стрічкою. Навколо почеплені оголошення про заборону купатися. Вода зі ставка, у котру потрапили отрутохімікати, та котра перетікає у річку Рось, нині сіро-коричневого кольору. На поверхню спливає мертва риба, а селяни скаржаться на пирхоту в горлі.

ВідеоВоду можна пити, загрози немає – Адміністрація президента про інцидент на річці Рось

Саме так прокоментували в Адміністрації президента екологічну катастрофу на річці Рось. Жителів кількох областей, які п'ють воду з цієї річки, врятували зливи та глина, що зменшили дію отрути.  

Воду можна пити, загрози немає – Адміністрація президента про інцидент на річці Рось

Залиште свій коментар

Вибір редакції