Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рецидивіст у колонії на Запоріжжі зізнався у виготовленні фальшивих грошей на догоду адміністрації

Тюремники звинувачення відкидають, а прокуратура розпочала слідство.

В Оріхівській виправній колонії під час позапланової перевірки виявили фальшиві гроші та пристрої для їх виготовлення. Всього було вилучено надрукованих підробних 50 тисяч доларів, 45 тисяч гривень і понад 3 млн рублів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Про виготовлення фальшивок заявив один із засуджених під час візиту працівників Генеральної прокуратури. До звільнення на волю чоловікові лишалося відсидіти півроку. Підроблені гроші, за попередніми даними, протягом декількох років виготовлялися "під патронатом" адміністрації. У кімнаті чоловіка знайшли фальшивки, копіювальний папір і трафарети.

Відео Керівництво виправної колонії на Запоріжжі підозрюють у виготовленні фальшивих грошей

У пенітенціарній службі цю інформацію підтверджують лише частково. Там кажуть, що купюри були сувенірні, а засуджений вирішив просто звести рахунки з керівництвом. "Імовірно це був такий мотив у нього – нашкодити працівникам виправного закладу. На даний час цю інформацію будуть перевіряти та надавати висновки органи досудового слідства", - розповіла представник управління з питань виконання кримінальних покарань Анна Трушова.

В Оріхівській виправній колонії показують приміщення, де начебто виготовляли підробки, і наголошують, що робити це у загальному бараку та ще й тримати купюри у шафці під час перевірки – повне безглуздя. "Якщо він займався такою діяльністю, то загалу це мало бути відомо. Тому що в тих умовах, в яких він утримувався, щось робити без відома загалу та й адміністрації – ну, неможливо!", - твердить начальник колонії № 88 Віталій Чорний.

Фотогалерея Спеціалісти широкого профілю. Донецьким бойовикам масово штампують фальшиві документи у Києві (13 фото)

У закладі наразі перебувають півтисячі осіб, усі вони рецидивісти. Засуджений, який повідомив про фальшиві гроші, відбуває покарання за вбивство. Наразі його перевели до ізолятора, спілкуватися із журналістам він відмовляється. Не хоче коментувати справу і прокуратура. А в пенітенціарній службі проводять власне розслідування, бо навіть якщо інформація про друкарський верстат в колонії не підтвердиться, там мають з'ясувати, як підробки разом зі специфічним приладдям потрапили на територію закладу.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Залиште свій коментар

Вибір редакції