Редактора-засновницю "УП" опитають у квартирній справі нардепа Лещенка

Притулу опитають у антикорупційній прокуратурі щодо нового помешкання Лещенка.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) планує опитати керівника "Української правди" Олену Притулу під час перевірки законності купівлі квартири народним депутатом фракції БПП Сергієм Лещенком.

Про це повідомило "Українській правді" джерело в САП.

"До 16 вересня ми чекаємо аналітичну роботу з боку НАБУ, візьмемо пояснення в Лещенка... Оскільки він згадував про позику коштів від Притули і своєї дівчини ми також маємо їх опитати, взяти й їхні пояснення. Обов'язково будемо звертатися до фіскальної служби ", - йдеться у повідомленні.

"Ми не збираємося підігрувати ні БПП, ні "Народному фронту" бити по Лещенку. Але якщо він не буде здатний пояснити, звідки взяв 7 мільйонів на цю квартиру - його ніхто не прикриватиме", - додав співрозмовник видання.

Нагадаємо,  раніше журналіст Андрій Дзиндзя повідомив, що нардеп Сергій Лещенко став власником елітної нерухомості на вулиці Франка за 7,5 млн грн. Він опублікував копію відомості з держреєстру речових прав на нерухоме майно в якій вказано, що Лещенко купив квартиру площею 192 квадратних метри у серпні цього року. 

Своєю чергою, політик пояснив, що квартира була куплена за частину його заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули та гроші його коханої – Анастасії Топольської.  Також нардеп закликав НАБУ перевірити операцію купівлі нерухомості. Тим часом ЗМІ опублікували дані про все майно Лещенка.

ВідеоЛещенко розповів, де взяв кошти на придбання дорогих апартаментів

Залиште свій коментар

Наступна публікація