Реформи для Януковича розробляли західні спеціалісти

Президент пообіцяв 1 червня презентувати концепцію реформування країни. Над нею працювали кращі спеціалісти в світі з відомих консалтингових компаній.

Янукович
Янукович обіцяв презентувати свою концепцію реформ
Президент Віктор Янукович у червні оприлюднить концепцію реформування України

Про це він сказав в інтерв'ю 1+1.

"Початок реформ буде у 2011 році. Концепцію реформування України я запропоную вже у червні. Я працюю над цим питанням щодня", - заявив Янукович.

"Ми залучили одних з найкращих спеціалістів у світі з найбільш відомих консалтингових компаній, які брали участь у реформуванні у різних країнах. І вже ці реформи оцінені, як позитивні", - додав президент.

При цьому він не уточнив, які саме реформи будуть проводитися, і яких галузей вони торкнуться.

Раніше повідомлялося, що Янукович доручив комітету з економічних реформ допрацювати програму економічних реформ до 1 червня.

Глава держави підкреслив, що завданням цих реформ є підвищення якості життя громадян і якості соціальних послуг, для чого, на його думку, потрібно забезпечити стабілізацію держфінансів і стабільне зростання економіки.

Президент вважає необхідним в першу чергу провести податкову реформу, врегулювати діяльність малого і середнього бізнесу, а також створити умови для значного зростання інвестицій в базові галузі економіки країни і провести реформу системи соціального захисту, забезпечити формування прозорого ринку землі сільськогосподарського призначення.

Читайте також:

Янукович розповів про переваги співробітництва з Росією

Янукович ніколи не погодиться віддати Росії власність екс-СРСР за кордоном

Янукович почав підготовку до виборів

ВідеоЕксклюзивне інтерв'ю Віктора Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: