Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регата, парашутисти і повітряні змії: українці активно відзначили день Європи

Яскраві видовища відбулися в багатьох містах.

Україна відсвяткувала день Європи та остаточно вийшла з СНД. На останньому наголосив у своєму святковому слові президент Петро Порошенко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

В Одесі з нагоди свята влаштували вітрильну регату. "Яхтсмени – люди без кордонів. І те, що Європа без кордонів і практично один великий простір – це нам дуже близько", - пояснили майстри. До них приєдналися парашутисти, які виконали карколомні трюки в небі та приземлилися на площу перед Морвокзалом із прапорами Одеси, України та Європейського союзу.

ВідеоФлешмобами та спортивними змаганнями в Україні відзначили День Європи

Україна відкличе всіх своїх представників з органів СНД. Про це заявив Президент Петро Порошенко з нагоди Дня Європи, який святкується сьогодні. За його словами, Україні більше нічого робити в пострадянському об'єднанні, і вона повертається додому - до Європейського Союзу. 

Флешмобами та спортивними змаганнями в Україні відзначили День Європи

Дні Європи стали майже національним святом, адже рік безвізу дав змогу відкрити континент для десятків тисяч українців. Наші громадяни по-новому навчилися розуміти справедливість, повагу до людини, силу приватної ініціативи та готовність жити згідно цінностей. Про останні говорило у Вінниці й керівництво країни – Петро Порошенко та Володимир Гройсман. "Ми рішуче повертаємося в Європу. Повертаємося, бо Україна завжди там була", - наголосив президент. 

А от у столиці прихильність до України демонстрували європейські посли – чи не в кожного з них був жовто-блакитний атрибут. А справжнім апогеєм свята стали тисячі повітряних зміїв, які запустили в небо на Миколаївщині.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції