Регіонал анонсував нову справу проти Тимошенко

Рішення американського суду щодо повернення до бюджету України 19 мільйонів дол. дає всі підстави порушити кримінальну справу проти уряду Тимошенко, заявив Володимир Олійник.

Рішення американського суду щодо повернення до бюджету України 19 мільйонів доларів дає всі підстави порушити кримінальну справу проти уряду Юлії Тимошенко. Про це заявив депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

Заява Олійника була коментарем рішення суду, який задовольнив позовні вимоги "Укрвакцини" щодо компенсації збитків від закупівлі вакцини "Таміфлю".

"В такій ситуації захисникам Тимошенко не варто апелювати до Європи та Америки, тому що навіть американський суд визнав, що при уряді Тимошенко були корупційні схеми", - зазначив регіонал.

На його думку, рішення дає всі підстави порушити кримінальну справу в Україні та розпочати розслідування, встановивши всіх осіб, які причетні до цієї схеми, починаючи від тодішніх урядовців та закінчуючи посередниками.

За словами Олійника, найважливіший наслідок рішення американського суду - "опозиції вже не можна буде жонглювати заявами щодо справедливості чи несправедливості тих чи інших судів".

"Казати, що суд "ручний", вже не вдасться. Говорити про ручні суди в Америці та їхню залежність від України - це треба бути не при пам’яті", - зазначив депутат.

Як відомо, днями Генпрокуратура завершила розслідування справи проти Тимошенко і пред'явила їй обвинувачення в перевищенні влади при укладенні газових контрактів з Росією у 2009 році.

Читайте також:

МЗС: Євросоюз захищає Тимошенко через брак інформації про неї

ЄС запідозрив, що рішення суду про арешт Тимошенко - політичне

Тимошенко зізналась, що політичні рейтинги не варті в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: