"Регіонал" Колесніков обізвав помаранчевих "гадьонишами"

В Партії регіонів кажуть, що коаліція БЮТ і ПР залежить від Віктора Януковича і Юлії Тимошенко. Але її шанси - 50 на 50%.

Один з лідерів Партії регіонів Борис Колесніков оцінює ймовірність коаліції Партії регіонів і БЮТ на рівні 50 на 50%.

"50 на 50. Нічого не відбулося", - відповів він в інтерв'ю журналу "Фокус" на питання, чи можлива ще така коаліція.

На зауваження, що представник НУ-НС Юрій Костенко заявив, що на цьому тижні можливий конституційний переворот, у результаті якого відбудеться об'єднання ПР і БЮТ, Колесніков не стримався: "Усі ці помаранчеві гадьониші навчилися видавати будь-як дії, що їх не влаштовують, за переворот, мафіозні структури тощо".

"Так ось, будь-яке рішення 300 і більш депутатів у контексті змін до Конституції, підтверджене Конституційним судом, – це є законне рішення. Кому це не сподобається, будуть, звичайно, говорити, що це переворот. У їхніх головах переворот уже давно", - зазначив "регіонал".

Колесніков також спростував думку Миколи Томенка, що співробітництву БЮТ і ПР перешкоджають регіонали, які не хочуть ділитися владою з прем'єром Юлією Тимошенко.

"Томенко колись говорив, що і "Гринджоли" на "Євробаченні" переможуть. Чи можна вірити тому, що він говорить?", - запитав депутат.

Коментуючи висловлення Леоніда Кравчука, що Андрій Клюєв - єдиний прагматичний "регіонал", завдяки якому можливий союз ПР і БЮТ, Колесніков заявив, що Кравчук узагалі не є для нього "авторитетною особистістю".

"Що стосується Андрія Клюєва, то він, безумовно, дуже шановний наш однопартієць. І йому керівник партії доручив проведення переговорів з БЮТ. Він вів переговори, він конструктивний і прагматичний – я згоден. Але коаліція залежить від Віктора Януковича і Юлії Тимошенко насамперед. Ви хочете сенсації? Її немає!", - додав Колесніков.

Раніше Борис Колесніков не виключив можливість співпраці Партії регіонів з партією "Єдиний центр", яку курує Віктор Балога.

"Наша партія відкрита до співпраці, ми приймаємо у свої ряди багатьох політиків і, якщо ЄЦ розділяє принципи "регіоналів", їхню ідеологію, це може призвести до співпраці на першому етапі", - сказав він.

Однак, за його словами, переговори між двома політсилами поки не велися.

Читайте також:

Депутати так і не знизили собі зарплати

"Регіони" допускають співпрацю з Балогою

Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Тимошенко і Єхануров публічно посварилися прямо на засіданні уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: