Регіонал порадив нунсівцю, який заявив про фальсифікацію у Раді, не влаштовувати цирк

За словами члена ПР Олександра Єфремова, будь-яку ситуацію можна довести до абсурду, що й робить член НУ-НС Володимир Ар'єв.

 Депутат від НУ-НС Володимир Ар'єв має написати заяву в секретаріат парламенту з проханням провести розслідування інциденту з голосуванням за зміни до Конституції, а не "влаштовувати циркову виставу".

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, коментуючи заяву Ар'єва про те, що він був відсутній під час відповідного голосування, але його голос був врахований.

Нагадаємо, депутат Ар'єв, який нібито підтримав зміни до Конституції, заявив, що не голосував, тому що його взагалі не було в Україні. Як доказ він надав ЗМІ фото з США, де наразі перебуває.

"Будь-яку ситуацію можна довести до абсурду... Я розумію, що колега (Ар'єв) посилається на норму про те, що депутат повинен персонально голосувати в залі. У нас ця процедура грунтується на електронному голосуванні", - сказав він.

"Якщо депутати не згодні з електронним голосуванням, вони просто пишуть заяву (до секретаріату Верховної Ради) і не влаштовують циркову виставу", - додав Єфремов. На основі цієї заяви, за його словами, має бути проведене розслідування і прийнято відповідне рішення.

Нагадаємо, 1 лютого Верховна рада внесла зміни до Конституції щодо термінів виборів, продовживши свої повноваження до 2012 року, а президента – до 2015.

Це рішення підтримали 310 депутатів з 300 необхідних. Серед них 180 представників Партії регіонів, 7 – БЮТ, 41 – НУ-НС, 25 – Компартії, 20 – Народної партії Володимира Литвина і 37 позафракційних депутатів.

За оцінкою опозиції, мінімум 25 депутатів з числа тих, хто голосував, були відсутні в залі.

Читайте також:

Янукович: КС схвалить зміни до Конституції - це чиста формальність

Тягнибок: влада зробить з Україною "повний капець"

У Януковича визнали, що порушили Конституцію

ВідеоРегіонал порадив нунсівцю, який заявив про фальсифікацію у Раді, не влаштовувати цирк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: