Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіонал порівняв націоналістів з чеченцями

Вадим Колесніченко заявив, що курс на ультранаціоналізацію і русофобство, взятий попередньою владою, продовжує приносити гіркі плоди.

 Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко прокоментував затримання в Івано-Франківській області озброєної групи членів ВО "Тризуб" імені Степана Бандери та розповів про "чеченізацію" ультранаціоналістичних угруповань.

Нагадаємо, за даними МВС, у затриманих на Івано-Франківщині 9 членів ВО "Тризуб" вилучено автомат АКМСУ без номера та 124 патрони до нього, 3 пістолети різних марок з набоями, саморобні ножі, 9 радіостанцій різних марок, дві гранати без запалів, дві пневматичні гвинтівки з оптичними прицілами, помпову рушницю, споряджену набоями.

У зв'язку з цим Колесніченко зазначив, що курс на ультранаціоналізацію і русофобство, взятий попередньою владою, продовжує приносити гіркі плоди.

"До цієї пори люди не можуть серйозно прийняти факт того, що націоналістичні організації перетворюються у збройні злочинні організації, списуючи відбувається на підступи політичних опонентів, в той час як товариші затриманих "тризубівці" продовжують нарощувати бойову міць", - наголосив депутат.

Як підкреслив Колесніченко, йому "не хотілося б думати, що ми спостерігаємо процес "чеченізації" деяких ультранаціоналістичних угруповань Західної України".

"Можливість домагатися бажаного демократичними методами для сучасних бойовиків неактуальна, і тепер вони намагаються спровокувати в Україні силове протистояння - підривають пам'ятники і будинки, влаштовують схрони, ведуть військову підготовку і "вишколи", - додав він.

Регіонал зазначив, що активізація радикальних елементів у націоналістичному середовищі Україні відбулася "на тлі відновлення історичної справедливості та скасування Донецьким окружним адміністративним судом указу про присвоєння Бандері звання Героя України і вступу даного рішення в законну силу".

За словами політика, нинішня влада робить все для вирішення питань, що розколюють українське суспільство і що порушують права людини.

"Підігрівати" ці теми продовжують тільки глави кількох західноукраїнських облрад, де до влади прийшли ультранаціоналістичні сили", - додав Колесніченко.

На його думку, в Україні вже, очевидно, назріла необхідність прийняття спеціального закону про протидію екстремізму, тероризму, розпалюванню міжнаціональної ворожнечі та ксенофобії.

Читайте також:

У націоналістів вилучають навіть корм для рибок

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

Прокуратура оголосила підрив пам'ятника Сталіну терактом

Залиште свій коментар

Вибір редакції