"Регіонал" вигадав інформацію про перебування Лозінського в Придністров'ї

Інформація про перебування Лозінського у Придністров’ї ґрунтувалося на припущеннях, зроблених на підставі інформації з Інтернету.

Служба безпеки України заявляє, що народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов не володіє конкретними даними про переховування Віктора Лозінського.

Такі висновки СБУ зробила, перевіривши інформацію Лук’янову щодо можливого переховування Лозінського у Придністров’ї.

"Під час перевірки викладених у заяві фактів, в тому числі під час бесіди з цим народним депутатом, встановлено, що він особисто не володіє конкретними даними щодо місця перебування Лозінського В.О., а зазначене повідомлення про можливе переховування розшукуваної особи у Придністров’ї ґрунтувалося виключно на власних припущеннях, зроблених на підставі інформації, розміщеної у мережі Інтернет", - заявляє прес-служба СБУ.

У зв’язку з цим, СБУ звертається до громадськості, а також представників депутатського корпусу з проханням "надавати всіляку допомогу у проведенні розшуку Лозінського, повідомляти достовірну та правдиву інформацію, яка сприятиме встановленню його місця перебування".

СБУ просить громадян, яким що-небудь відомо про місцеперебування Лозінського телефонувати за номером 8 (044) 253-32-14 і гарантує конфіденційність.

Раніше адвокати Лозінського звернулися до ЗМІ з вимогою не звинувачувати їхнього підзахисного у вбивстві, а також узгоджувати з ним дозвіл на публікацію його фотографій.

Нагадаємо, 16 червня внаслідок зіткнення з Лозінським, тодішнім прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком і начальником міліції цього ж району Михайлом Ковальським на території мисливського господарства у Кіровоградській області загинув 53-річний місцевий житель Валерій Олійник.

За цим фактом Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу.

3 липня Верховна рада ухвалила постанову про припинення депутатських повноважень Лозінського.

Читайте також:

Регіонали "знайшли" Лозінського у Придністров’ї

За "голову" Лозінського оголосили винагороду

Адвокати Лозінського вимагають від ЗМІ не звинувачувати його у вбивстві

Мисливські угіддя, на яких вбили людину, Лозінський отримав незаконно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: