ПР: Янукович завжди  розмовляє українською мовою, це знак для всіх

Регіонали запевняють, що Янукович шанує українську мову і розмовляє нею навіть тоді, коли його не знімають на камеру.

Президент Віктор Янукович навіть не на камери розмовляє українською. Це свідчить про пошану президента до рідної мови, а також про те, що всі повинні брати з нього приклад.

Про це заявив народний депутат, представник президента у Верховній раді Юрій Мірошниченко в ефірі одного з українських телеканалів.

На зауваження одного з присутніх у студії, що у команді президента не поважають українську мову, Мірошниченко заявив, що не може погодитись з ним.

"Я на нарадах у президента чую українську мову. Там немає камер, немає сторонніх людей. Президент говорить українською мовою, це є знак всім" – заявив Мірошниченко.

Зазначимо також, Мірошниченко спростував інформацію про закриття українських шкіл, яка надходить зі східних областей, зокрема з Луганщини та Донеччини.

Як відомо, ще у листопаді 2010 року Янукович пообіцяв захищати рідну мову та заявив, що "українська мова – душа нації, найбільший духовний скарб, переданий нам пращурами".

Влітку 2010 року до журналістів потрапило відео, де Янукович і Азаров, очевидно, не підозрюючи, що камеру вже включено, розподіляють ролі перед телезйомкою. "Ну, я буду к тебе обращаться на украинской мове", - сказав Янукович, звертаючись до Азарова.

Читайте також:

Янукович виступив на кримінальному жаргоні

Експерт: у 2060-му українська мова може померти

Українській мові готують пам'ятник - символ безкінечності

Нацтелерадіо урізало українську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: