"Регіонал" заплатить за зламаний мікрофон Литвина 7 тисяч гривень

Із зарплати депутата від Партії регіонів Дмитра Шенцева вирахують 7 тисяч гривень за спікерський мікрофон, зламаний під час блокування трибуни.

Збиток, завданий через поломку мікрофона спікера Верховної ради під час пленарного засідання 22 вересня, за підрахунками технічної служби становить 1225 грн.

Водночас, за даними техніків, відремонтувати мікрофон неможливо - відповідні запчастини вже декілька років не випускаються. Тому необхідно закуповувати нове обладнання, вартість якого становить 7 тисяч грн.

Глава парламенту Володимир Литвин вже дав доручення вирахувати цю суму с зарплати народного депутата, який причетний до пошкодження мікрофона, - Дмитра Шенцева від Партії регіонів (відомого тим, що він був учасником сумнозвісного полювання, коли було вбито регіонала Євгенія Кушнарьова).

На погоджувальній раді Литвин попросив "не створювати бандитизм у Верховній раді". "Ви депутати, а не бандити", - підкреслив він. Нагадаємо, мікрофон було зламано, коли представники Партії регіонів блокували трибуну та президію ВР, намагаючись зірвати засідання (що їм і вдалося).

Читайте також:

Литвин звинуватив Партію регіонів у бандитизмі

Янукович відмовився голосувати руками за підвищення зарплат

ПР заблокувала Раду і вимагала негайно голосувати

Литвин вирвався з заблокованого кабінету і відкрив засідання Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: