Регіонал заявив, що народ не може приймати Конституцію

За словами нардепа від ПР Сергія Головатого, діюча Конституція передбачає один спосіб внесення змін до Конституції – виключно через Верховну раду.

 Народ не може приймати Конституцію, заявив народний депутат від Партії регіонів Сергій Головатий.

"Діюча Конституція передбачає один спосіб внесення змін до Конституції – виключно через Верховну раду. Громадяни не можуть приймати Конституції", - сказав він у ефірі одного з українських телеканалів.

За словами Головатого, ХІІІ розділ Конституції передбачає один спосіб: це внесення законопроекту суб'єктом законодавчої ініціативи, яким в даному разі може бути або президент, або відповідна кількість (150 – мінімум) народних депутатів України.

Щодо Конституційної Асамблеї, Головатий як голова Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при президенті наголосив, що цей орган може мати виключно дорадчі повноваження.

"Він (цей орган – ред.) незалежно не від чого залучається до опрацювання змін до Конституції. І наслідком цієї роботи може були лише запропонований проект змін у вигляді законопроекту, який подається президенту із пропозицією внести його до Верховної ради на розгляд", - пояснив депутат.

Нагадаємо, нещодавно екс-президент Леонід Кравчук заявив, що є прихильником того, щоб Конституція затверджувалась на всенародному референдумі.

Раніше президент Віктор Янукович повідомив, що апогеєм реформ, які проводяться ним, стане робота над проектом нової редакції Конституції України.

Читайте також:

Чорновіл: нова Конституція скасує безкоштовну медицину та освіту

Кравчук: Нинішня Конституція не відповідає інтересам українців

Янукович напише нову Конституцію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: