Регіоналам не вдалося зняти з посади мера Одеси

Відставку Одеського міського голови намагався ініціювати син відомого депутата-регіонала Олексія Костусєва.

На сесії Одеської міськради 9 квітня частина депутатів спробувала відправити у відставку мера міста Едуарда Гурвіца. Сесія почалася зі скандалу, що виник, коли декілька депутатів Партії регіонів спробували з'ясувати, чому подані проекти рішень не були включені до порядку денного.

Мова йшла про чотири проекти рішень, які вносив депутат міськради від Партії регіонів, син народного депутата-"регіонала" Олексія Костусєва, 28-річний Олексій Гончаренко. Одін з документів містив пропозицію про дострокове припинення повноважень міського голови. Три інших проекти рішень стосувалися введення двомовності в школах Одеси, надання пільг на оплату комунальних послуг багатодітним сім'ям і скасування рішення міськвиконкому від 20 грудня 2008 року про підвищення тарифів на тепло і гарячу воду. Відсутність цих питань на порядку денному Гурвіц пояснив неправильним оформленням поданих документів, проте не уточнив, в чому полягали порушення.

Олексій Гончаренко назвав пояснення мера порожньою відмовкою. В результаті ці пропозиції були внесені в залі "з голосу". За те, щоб розгледіти питання про недовіру меру, проголосували 9 осіб, проти - 3, ще 84 депутати утримались від голосування (всього в міськраді 120 депутатів, на сесії були присутні 96). Гончаренко спробував ще висловитися, проте мер не дав йому слова, заявивши: "Ви завжди ображаєтеся, що я називаю вас молодою людиною, але я б назвав вас недоростком". На знак протесту депутат покинув сесійну залу.

Читайте також:

Невідомий розбив скло в Секретаріаті президента

Європа не радить Україні розділяти Верховну раду

Яценюк впевнений, що прийде до влади

Ющенко: або новий уряд, або нова коаліція, або вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: