"Регіоналам" сподобалася заява Мєдвєдєва

У ПР розцінюють заяву російського президента на адресу Віктора Ющенка позитивно, вважаючи, що так Росія заявила про своє бажання не втручатися у вибори президента України.

У Партії регіонів вважають, що Росія демонстративно не хоче втручатися в хід президентської кампанії в Україні.

Про це заявив регіонал Юрій Мірошниченко, коментуючи заяву президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

"Мені здається, що затримка з послом певної мірою пов’язана як раз з тим, що Росія демонстративно не хоче втручатися в хід президентської кампанії", - сказав він.

"Росія вирішила зробити паузу до моменту, поки не буде визначено, хто очолить Україну після президентських виборів", - зазначив Мірошниченко.

Регіонал вважає, що Росія не втручалася і у вибори президента у 2004 році, "але це активно використовувалося як фактор".

"Лист досить емоційний, відвертий. От що мені сподобалося у цьому листі – він відвертий", - зазначив депутат, додавши, що розцінює емоційність як позитив, тому що "ми (країни – ред.) не байдужі як країни один одному".

Він вважає, що "було б некоректно українським політикам оцінювати дії президента Росії або США". "Адже ми не експерти, не аналітики і наша функція – діяти. Кожне слово має бути обережним", - вважає він.

Він також вважає, що звернення Мєдвєдєва буде використано певними кандидатами у президенти для мобілізації електорату.

Як повідомлялося, 11 серпня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв звернувся до українського колеги Віктора Ющенка. У зверненні Мєдвєдєв звинуватив Ющенка в тому, що за роки його президентства Київ відійшов від принципів дружби та партнерства з Росією.

Зокрема, президент РФ згадав про позицію України щодо російсько-грузинської війни минулого року, поставки української зброї до Грузії, трактування історії всередині України, прагнення української влади інтегруватися до НАТО, мовні проблеми та "втручання" у церковні справи.

Росія також сподівається на поліпшення україно-російських відносин після обрання нового президента України.

Водночас, український президент Віктор Ющенко 11 серпня так і не відповів на заяву російського колеги.

Замість Ющенка свою позицію висловив його Секретаріат. Так, представник президента з питань міжнародної енергетичної безпеки Богдан Соколовський вважає, що заява Дмитра Мєдвєдєва щодо українсько-російських відносин є сигналом до можливого використання Росією “газового важеля" під час президентської виборчої кампанії в Україні.

Читайте також:

Ющенко так і не наважився відповісти Мєдвєдєву

Майже половина росіян погано ставляться до України

СП: Росія готується використовувати "газовий важіль" на виборах

Заява Мєдвєдєва - закид всій Україні, а не лише Ющенку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: