Регіонали бачили, як комбінат "Україна" захоплювали особи кавказької національності

Депутат від Партії регіонів Василь Грицак заявляє, що Турчинов і компанія фінансували грузинських бойовиків.

Близько 15 осіб кавказької зовнішності бачив депутат від Партії регіонів Василь Грицак під час захоплення комбінату "Україна".

"Коли відбувалася незаконна спроба захоплення комбінату "Україна" я на власні очі бачив серед нападників до 15 осіб кавказької зовнішності", - йдеться у заяві депутата.

"Зважаючи на їх пересування територією комбінату, їх цікавили в першу чергу приміщення, де зберігаються державні документи суворого обліку, обладнання, на якому виготовляються виборчі бюлетені", - додає Грицак.

За словами депутата, до фінансування "грузинських бойовиків" можуть бути причетні перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, заступник міністра Кабміну Сергій Чоботарь та співробітник Кабміну Володимир Рудик.

"Турчинов, Чоботар та їх ставленики, шляхом примушування громадян до незаконних платежів, отримали близько 640 млн грн. за 2009 рік під час оформлення та видачі паспортних документів", - заявляє Грицак.

"Ці кошти могли бути використані злочинною групою у складі Турчинова, Чоботаря та Рудика на фінансування так званих грузинських бойовиків, про залучення яких до України під час першого туру виборів так багато пишуть ЗМІ", - додає він.

За словами Грицака, "150 млн грн, які були сплачені громадянами за оформлення документів і акумулювалися на цільових рахунках Держказначейства були витрачені не за цільовими призначенням, а на святкування Нового року на Майдані Незалежності Юлією Тимошенко".

Читайте також:

На комбінаті "Україна" введуть жорсткий режим допуску

Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Проти міліціонерів порушено дві справи через захоплення комбінату "Україна"

Тимошенко доручила вести відеоспостереження за друком бюлетенів

ВідеоКомбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: